Andere webinars
Aan de slag met Collector for ArcGIS
&
alternatief voor de Mobile Mapping toepassing
van de Vlaamse Overheid
27 juni
14:00u - 15:00u
De app Collector for ArcGIS is inbegrepen bij ArcGIS Online of ArcGIS Enterprise en is beschikbaar voor uw iOS, Android en Windows smartphone of tablet.
Via deze app verzamel je informatie op het veld en stuur je de gegevens door naar het bureau, in real-time of per pakket.
Tijdens deze webinar demonstreren we je de mogelijkheden van deze app. Je heb geen voorkennis nodig om deze webinar te volgen.
Aansluitend op deze webinar (ongeveer rond 14u30), geven we een demonstratie van een alternatieve oplossing voor de Mobile Mapping toepassing van de Vlaamse Overheid (dit wordt stopgezet op 30 juni 2019).
De combinatie van de Cyclomedia beelden met de sterkte van Arcgis biedt u een krachtige tool om efficiënt en kostenbesparend te werken.
Zo leert u tijdens deze sessie:
-
Hoe u de Street Smart Widget voor Arcgis kan gebruiken om beelden van straten en wegen toe te voegen in Arcgis Online of Portal for ArcGis
-
Zuiver straten en wegen kunt visualiseren
-
Data kan nakijken
-
Hoe u beelden kan integreren in een webapplicatie
-
Hoe u inventarisatie op basis van beeldmateriaal kan maken
Hoe werkt het?
1
Na uw inschrijving ontvangt u een e-mail ter bevestiging
2
Drie dagen voor de webinar ontvangt u een uitnodiging met een link.
3
Op de dag en uur van de webinar, klikt u op de link om de webinar te volgen